Osiedle mieszkaniowe Zielona Wiewiórka w Dąbrowie pod Kielcami

W najbliższym czasie rozpoczniemy realizację własnej inwestycji polegającej na budowie osiedla domków jednorodzinnych Zielona Wiewiórka w Dąbrowie koło Kielc.

Inwestycja zlokalizowana będzie w miejscowości Dąbrowa, gm. Masłów, w bezpośredniej bliskości trasy wylotowej z Kielc w kierunku Warszawy (droga dwujezdniowa nr 73) i drogi ekspresowej S7. Dojazd do centrum Kielc zajmie samochodem nie więcej niż 10 minut.

Zakładamy budowę 27 budynków mieszkalnych, z czego 24 będzie w zabudowie bliźniaczej, a 3 w zabudowie szeregowej. Za ostatnimi budynkami zlokalizowana będzie część rekreacyjna wraz z lasem.

W każdym z 27 budynków mieściły się będą dwa lokale mieszkalne:

  • lokal dolny – położony na parterze i składający się z salonu z kuchnią, dwóch sypialni i łazienki o łącznej powierzchni użytkowej ok. 72 m2,
  • dwupoziomowy lokal górny – o łącznej powierzchni użytkowej ok. 120 m2, składający się z 1. piętra (salon z kuchnią, sypialnia i łazienka) oraz poddasza użytkowego (dwie sypialnie i łazienka) z dużym tarasem.

Do każdego lokalu mieszkalnego przypisane będzie miejsce parkingowe oraz ogródek.

Planowany termin zakończenia realizacji całej inwestycji to marzec 2026 roku.

Wkrótce uruchomimy stronę internetową dedykowaną tej inwestycji, która dostępna będzie pod adresem www.zielonawiewiorka.pl.
  • Zastrzeżenie: Przedstawione powyżej informacje mogą ulec zmianie.